Середа 18.09.2019
Луцьк 8°C
USD 24.55000
EUR 26.90000

Архів

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Головна

Головна – Новини України, актуальні трансляції, тези експертів, об’єктивна оцінка подій та явищ, що відбуваються в Україні та світі. Все це, та багато іншого – на сайті Newsmakers.

newsmakers logo

NewsMakers – інформаційний ресурс, який поєднує в собі актуальні новини, найцікавіше з соцмереж, аналітику та позиції людей, які щодня самі творять новини.

NewsMakers інформує людей через Інтернет, телефон та ПК, використовуючи наш давно випробуваний підхід до курування новин через партнерські товариства, редакторів, а також AI. Ми працюємо з більш ніж тисячею видавництв преміум-класу та багатьма іншими – для того, щоб зібрати найкращі новини, відео, фотографії та інший контент і безкоштовно представити їх людям.

Головна мета

Ми віримо, що вільна, добре фінансована преса є важливою частиною нашої соціальної структури і пишається тим, що вона співпрацює з кращими світовими брендами новин. Пропонуючи бізнес-модель, яка надає людям доступ, без витрат, до надійних новин і забезпечує стійке джерело доходу для видавців.

Кожен день наші партнери видавництва надсилають нам безліч унікальних матеріалів. Наш AI сканує вміст під час його надходження, обробляє його для розуміння розмірів, категорії, типу теми, змісту думки та потенційну популярність, а потім представляє його для наших редакторів. Наші алгоритми пропонують відповідні фотографії, щоб поєднати їх із вмістом, щоб доповнити історію життям. Після цього редактори протягом усього дня курують найрізноманітніші теми, тому наші читачі отримують останні новини з найкращих джерел.

Багато хто з наших редакторів мають великий досвід роботи. У засобах масової інформації та журналістиці, а також працювали в різних новинних організаціях

Головна наша місія проста: ми шукаємо правди і допомагаємо людям зрозуміти світ. Ця місія базується на нашому переконанні, що велика журналістика має силу зробити життя кожного читача більш насиченим. Більш повноцінним, а все суспільство сильніше і справедливіше.

Довіра наших читачів є дуже важливою. Ми щоденно відновлюємо цю довіру через дії та судження всіх наших співробітників. У нашій журналістиці, на нашому робочому місці та в публіці.

Ми допомагаємо глобальній аудиторії зрозуміти великий і різноманітний світ.