NewsMakers Повна версія

Стало відомо, яке місце посіла Україна в медальному заліку Олімпіади-2022

У неділю, 20 лютого, збірна України завершила виступи на зимових Олімпійських іграх-2022 в Пекіні. Від 4-го до 20 лютого на XXIV зимовій Олімпіаді було розіграно 109 комплектів медалей у 7 видах спорту (15 дисциплінах).

У столиці Піднебесної честь України захищали 45 спортсменів у 12 дисциплінах, однак завоювати медаль вдалося лише одному з них. Фристайліст Олександр Абраменко виграв “срібло” в особистому турнірі з лижної акробатики.

Як і на попередніх зимових Іграх у південнокорейському Пхенчхані, Абраменко став єдиним медалістом збірної України. Чотири роки тому фристайлист здобув “золото”, а тепер поклав до скарбнички української команди срібну нагороду.

“Срібло” Абраменка дозволило Україні посісти 25-те місце в загальнокомандному медальному заліку ОІ-2022. “Синьо-жовті” розділили 25-ту сходинку з командою Іспанії, в активі якої також одна срібна нагорода.

До вашої уваги поточний медальний залік Ігор у столиці Китаю.