NewsMakers Повна версія

Українська біатлоністка виборола срібло на чемпіонаті Європи

Сьогодні, 26 лютого, українська біатлоністка Олена Підгрушна посіла друге місце на чемпіонаті Європи, відставши на 2,8 секунди від суперниці.  Про це повідомляє Укрінформ.

Зокрема, у гонці на 4 км Підгрушна припустилася одного промаху та програла переможниці змагань росіянці Євгенії Павловій.

Бронзу отримала Хлоя Шевальє з Франції, яка відстала від володарки золота на 5,5 сек.

Як зазначається, на останнє коло в числі лідерів пішло три українки − Валя Семеренко трохи не дотягнула до француженки Хлое Шевальє і стала четвертою, а Анастасія Меркушина, яка на останнє коло йшла кращою з українок, в результаті стала шостою.

Слід зауважити, що срібло Підгрушної −друга медаль в скарбничці збірної України на чемпіонаті Європи−2020.

Завтра, 27 лютого, у Раубічах пройдуть одиночна змішана естафета та змішана естафета.

Загалом чемпіонат Європи з біатлону триватиме до 1 березня.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram