Українська біатлоністка виборола срібло на чемпіонаті Європи

26.02.2020, 19:15
64660

Сьогодні, 26 лютого, українська біатлоністка Олена Підгрушна посіла друге місце на чемпіонаті Європи, відставши на 2,8 секунди від суперниці.  Про це повідомляє Укрінформ.

Зокрема, у гонці на 4 км Підгрушна припустилася одного промаху та програла переможниці змагань росіянці Євгенії Павловій.

Бронзу отримала Хлоя Шевальє з Франції, яка відстала від володарки золота на 5,5 сек.

Як зазначається, на останнє коло в числі лідерів пішло три українки − Валя Семеренко трохи не дотягнула до француженки Хлое Шевальє і стала четвертою, а Анастасія Меркушина, яка на останнє коло йшла кращою з українок, в результаті стала шостою.

Слід зауважити, що срібло Підгрушної −друга медаль в скарбничці збірної України на чемпіонаті Європи−2020.

Завтра, 27 лютого, у Раубічах пройдуть одиночна змішана естафета та змішана естафета.

Загалом чемпіонат Європи з біатлону триватиме до 1 березня.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram