Санкція у 2,5 млн грн: Нацбанк оштрафував “Укрпошту”

23.06.2026, 20:00
196624

Національний банк України оштрафував “Укрпошту” в розмірі понад 2,5 мільйона гривень за порушення вимог законодавства України, повідомляє пресслужба регулятора.

Читайте також: Німеччина хоче закуповувати в України ракети

В НБУ зазначили, що причиною штрафу в розмірі 2 544 900 грн стало порушення вимог:

Закону України “Про платіжні послуги”;

Інструкції про порядок організації касової роботи банками та проведення платіжних операцій надавачами платіжних послуг в Україні;

Правил зберігання, захисту, використання та розкриття таємниці надавача платіжних послуг;

Положення про порядок емісії та еквайрингу платіжних інструментів.

Зазначається, що “Укрпошта” тепер зобов’язана сплатити штраф протягом 14 календарних днів із дня доведення рішення комітету до відома компанії.

Крім того, НБУ зобовʼязав “Укрпошту” усунути порушення вимог законодавства, що регулює діяльність на платіжному ринку, та вжити заходів для недопущення таких порушень у подальшій діяльності до 30 вересня поточного року.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com