
У Парижі затримали ісламіста, який різав перехожих ножем
Троє людей постраждали внаслідок нападу з ножем у північній частині Парижа, нападник ймовірно діяв з ісламістських мотивів.
Читайте також: Діє як Ozempic: сік садової ягоди допоможе схуднути
Про це повідомляє Le Figaro.
Напад стався в районі станції “Порт-де-Кліші” на півночі Парижа близько 11:30, невідомий з ножем накинувся на людей.
Двоє постраждалих госпіталізовані у дуже тяжкому стані, всього поранені троє.
Першим втрутився поліцейський, який у ті години не перебував на службі і випадково опинився поряд. Після того прибула підмога і нападника остаточно затримали.
У мережу потрапили відео, як нападник бігає з ножем по вулиці і згодом, повалений на землю каже, що “діяв за наказом Аллаха”.
Міністр внутрішніх справ Лоран Нуньєс на тлі подій закликав “проявити обережність в оцінці мотивів нападника”.
Особу затриманого перевіряють. За даними від наближеного до слідства джерела, чоловік має проблеми з ментальним здоров’ям.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)