Стало відомо, скільки ударів і чим росіяни завдали по енергосистемі України

20.10.2022, 19:00
129525

Окупаційні війська Росії від 10 жовтня завдали близько 300 ударів по енергосистемі України.

Читайте також: Жданов пояснив, навіщо Росія перекидає до Білорусі особовий склад та техніку

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко.

За його даними, росіяни атакували українську енергосистему і дронами, і артилерією, і ракетами. Він запевнив, що Україна готова до нових потенційних атак, які можуть бути потужнішими.

“Від минулого понеділка до сьогодні по енергосистемі було близько 300 ударів як ракетами, так і артилерією та дронами. Безумовно, ми готуємось до ймовірних драматичних пошкоджень в енергосистемі, які потребуватимуть значно більше часу для відновлення”, – сказав міністр.

Він також зазначив, що українців наполегливо просять скоротити споживання електрики.

“Є падіння споживання і коли цього не вистачає, ми змушені запроваджувати примусові обмеження. Тому дуже важливо, щоб люди максимально заощаджували. Ми би хотіли, щоб заощадження електроенергії було на рівні 20%. Це б критично допомогло нашій енергосистемі”, – наголосив він.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com