Очільник збройних сил Норвегії назвав кількість вбитих і поранених на війні українців та окупантів

23.01.2023, 22:32
134673

Головнокомандувач Збройних сил Норвегії Ейрік Крістофферсен заявив, що на війні проти України загинули і було поранено майже 180 тис. російських військових.

Читайте також: Марокко відправило Україні танки Т-72Б, які модернізували у Чехії – ЗМІ

Про це інформує Kressy24.

За його інформацією, цифри втрат України, ймовірно, перевищують 100 тис. убитих і поранених солдатів.

“Крім того, в Україні близько 30 тис. мирних жителів загинули в цій жахливій війні, яка відбувається не так далеко від нас”, – сказав Крістофферсен.

Головнокомандувач норвезької армії певен, що Росія досі має можливість виробляти зброю, знімати запаси зі своїх складів і мобілізувати ще більше людей.

“Росія насправді може протриматися дуже довго”, – вважає Крістофферсен.

Тому він наголошує, що Україна потребує танків та сучасних систем ППО. Танки допоможуть піти в наступ та повернути окуповані території.

“Найбільше турбує те, чи вдасться Україні стримати російські ВПС. Ми не бачили великих зусиль з боку російських ВПС завдяки протиповітряній обороні, яка є в України”, – додав Ейрік Крістофферсен.

Зазначимо, що українська сторона офіційно не оголошує кількість загиблих військових.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com