Примусова евакуація дітей з Донеччини: заходи можуть запровадити не лише у Бахмуті (список)

31.03.2023, 16:32
138243

У Донецькій області примусову евакуацію дітей можуть запровадити ще у 13 громадах регіону. Наразі це стосується Бахмута.

Читайте також: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів окупантів – британська розвідка

Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на заступницю голови Донецької ОВА Юлію Костюніну.

За її словами, рішення про примусову евакуацію дітей з інших громад Донеччини поки що немає. Його ухвалює ОВА, яка узгоджує це з органами військового командування та координаційним штабом з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану, наголосила Костюніна.

Ще 13 громад Донеччини можуть стати наступними:

Авдіївська;

Курахівська;

Мар’їнська;

Очеретинська;

Часовоярська;

Сіверська;

Соледарська;

Званівська;

Торецька;

Вугледарська;

Великоновосілківська;

Комарська;

села Костянтинівської територіальної громади.

Заступниця очільника Донецької ОВА каже, нарада облдержадміністрації щодо обов’язкової евакуації родин з дітьми, що проживають в населених пунктах на лінії розмежування, була проведена ще до вступу в дію Постанови № 209 від 7 березня.

“Саме тоді ці дванадцять громад і ще одна – частково, були визначенні для обов’язкової евакуації. В першу чергу це стосується родин з дітьми”, – додала вона.

За словами Костюніної, станом на 30 березня із зазначених громад добровільно вже евакуйовані понад 500 дітей з батьками.  У трьох з 13 громад – Вугледарської, Часовоярської та Великоновосілківської – родин з дітьми вже немає.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com