Сполучені Штати припинили постачання зброї та військової техніки Україні, – Кірбі

12.01.2024, 08:01
152777

США видали Україні останній пакет військової допомоги, на який було передбачено фінансування, повідомив на брифінгу координатор стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

Читайте також: В ГУР повідомили, скільки російських військових зараз воюють в Україні

За словами представника Білого дому, гроші, виділені на подібні програми, закінчилися.

“Так. Ми видали останній пакет з наявних запасів, на підтримку якого у нас було фінансування”, – сказав Кірбі.

Він заявив, що допомога Сполучених Штатів Україні в її війні проти Росії припинилася, тому що у Вашингтоні тривають переговори щодо пакету допомоги, який може бути пов’язаний з переглядом заходів безпеки на кордоні.

“Допомога, яку ми надавали, тепер зі скрипом зупинилася. Критично важливо, щоб Конгрес США діяв за цим запитом, що стосується національної безпеки, щоб ми отримали подальше фінансування”, – пояснив він.

Він підкреслив, що в зимові місяці Україна відчуває особливо гостру необхідність в поставках озброєнь.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com