“Челсі” розгромив київське “Динамо”

8.03.2019, 08:32
15368

У 1/8 фіналу ліги Європи “Динамо” поступилось “Челсі” з ганебним рахунком 3:0.

У Лондоні пройшов матч 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому київський ФК “Динамо” зіграв проти англійського “Челсі”.  Гра завершилася з рахунком 3:0, повідомляє офіційний сайт змагань.

Господарі поля мали значну перевагу над українськими гравцями з початку гри. На 17-й хвилині Педро Родрігес зліва увірвався в штрафну Динамо і, обігрався в стінку з Жиру, який п’ятою повернув м’яч на хід партнеру, з лінії воротарського точно пробив повз голкіпера Бойка. А після перерви, на 65-й хвилині Вілліан зі штрафного метрів з 22-х зняв павутину з дев’ятки воріт Динамо. Бойко тільки поглядом провів політ м’яча. Нарешті, на 90-й хвилині Родрігес з правого флангу зробив діагональ у штрафну Динамо, а Ковачич скинув м’яч на Хадсона-Одої, який з центру штрафного майданчика наніс влучний удар – 3:0. Мат-відповідь відбудеться в Києві рівно за тиждень, 14 березня, інформує “Уніан“.