
Кремль використовує тему безпеки на ЗАЕС для зриву мирних переговорів – ISW
Росія може використовувати наративи про нібито “загрозу” з боку України для Запорізької АЕС, щоб зірвати мирні переговори з Вашингтоном та Києвом, оскільки Кремль хоче видати себе за єдиного безпечного оператора станції.
Читайте також: У Литві 4 солдатів США зникли на полігоні поблизу Білорусі: ймовірно, вони загинули
Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).
Аналітики нагадали, що офіційні російські особи нещодавно відкинули пропозиції Дональда Трампа про те, що США можуть брати участь в експлуатації окупованої Росією ЗАЕС.
“Кремль регулярно неправдиво видає себе як єдиного безпечного оператора ЗАЕС, попри те, що поставив під загрозу ЗАЕС після того, як російські війська окупували територію в березні 2022 року”, – заявили в ISW.
Експерти додали, що Кремль також регулярно звинувачує Україну в загрозі ЗАЕС і може спробувати посилити ці наративи, щоб зіпсувати поточні американсько-українські переговори.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)