
Військовий експерт назвав основний напрямок російського наступу влітку
Російські загарбники готуються до наступу влітку, щоб спробувати окупувати весь Донецький регіон в рамках весняно-літньої кампанії.
Читайте також: Деякі медики можуть втратити бронь від мобілізації: деталі від МОЗ
Про це в етері РБК-Україна заявив військовослужбовець Сил тероборони ЗСУ, військовий експерт Олександр Мусієнко.
Водночас він зазначив, що наразі не спостерігаються ознаки підготовки до наступу на Дніпро чи Павлоград.
«Зараз характер бойових дій полягає в тому, що якщо раніше Росія концентрувала свої сили не на одному напрямку і намагалася атакувати з різних позицій, на Запорізькому були атаки, штурми, які успішно відбивалися ЗСУ, і Курська операція, то зараз фіксується більша активізація російських військ саме на Донеччині», — розповів експерт.
Мосієнко заявив, що на Донеччині Покровським напрямок лишається найгарячішим. Також важкі бої останніми тижнями активізувалися на Лиманському напрямку на Харківщині.
«Це може свідчити, я можу допускати, про те, що основним напрямком удару на весняно-літню кампанію російських військ є плани по повній окупації Донецької області в межах адміністративно-територіальних кордонів. Тому і Покровський напрямок, і Лиманський, вони будуть в полі зору ворога, в полі зору його уваги. І якраз саме там вони концентрують сили», — спрогнозував військовослужбовець.
Для російських загарбників Покровським напрямок залишається головним, оскільки він не тільки потрібен як військова ціль, а ще й як інформаційно-пропагандистська мета показати, що бойові дії можуть поширитися на Дніпропетровщину.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)