
Рютте нервує через Трампа та Зеленського на саміті НАТО ‒ NYT
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте висловлює побоювання щодо участі Володимира Зеленського у саміті в Гаазі через присутність там Дональда Трампа.
Читайте також: Бронювання від мобілізації: хто втратить відстрочку після 28 травня ‒ все, що відомо
Про це пише видання The New York Times з посиланням на європейських дипломатів та чиновників.
Публічно Рютте привітав запрошення українського президента, яке підтвердив міністр оборони Нідерландів, але насправді генсек Альянсу «не в захваті через ймовірність скандалу».
Експрем’єр вважає, що «зневажливе ставлення Трампа до Зеленського» з одного боку, а також завуальована критика господаря Білого дому з боку Президента України з іншого можуть спровокувати конфлікт.
Через це роль Зеленського у саміті наразі залишається невизначеною: Рютте та союзники намагаються зрозуміти, до якої частини програми заходу долучити українського лідера з мінімальним ризиком протистояння із Трампом.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)