
В Україні камери автофіксації почали фіксувати новий тип порушень: про що йдеться
В Україні запроваджують автоматичну фіксацію порушень правил дорожнього руху – зокрема, проїзду на червоне світло світлофора. Спеціальні камери, встановлені на дорогах, зможуть реєструвати це порушення без прямої участі патрульних поліцейських.
Читайте також: Білий дім намагається пом’якшити новий антиросійський законопроєкт у Сенаті – WSJ
Про це пише Автотема.
Наразі Міністерство внутрішніх справ проводить тестування нової системи, яка після офіційного запуску автоматично надсилатиме штрафні квитанції порушникам поштою. Аналогічна практика вже застосовується для фіксації перевищення швидкості.
Ідея впровадження таких камер виникла ще у 2022 році, однак через технічні складнощі та потребу вдосконалення функціоналу запуск системи кілька разів відкладали. Тепер, після завершення тестування, очікується, що система почне працювати найближчим часом і зробить контроль за дотриманням правил дорожнього руху ефективнішим.
Наразі штраф за проїзд на заборонений сигнал світлофора наразі становить 510 гривень. Впровадження автоматичного контролю дозволить суттєво знизити кількість таких порушень, підвищуючи безпеку на дорогах України.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)