У Трампа виявили проблеми зі здоровʼям, – The Hill

18.07.2025, 11:31
179687

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пройшов медичне обстеження через появу “легкого набряку” на ногах і синців на одній з рук.

Читайте також: Підвищення пенсій: у Мінсоцполітики відповіли, чи очікувати українцям їх зростання цього року

Про це з посиланням на заяву Білого дому пише The Hill.

Як зазначила речниця Білого дому Керолайн Левітт, Трамп пройшов комплексне обстеження, включно з діагностичним обстеженням судин. У нього виявили захворювання, яке часто зустрічається у людей старше 70 років.

“Обстеження показало, що у 79-річного Трампа хронічна венозна недостатність. За даними Клівлендської клініки, цей стан виникає, коли вени ніг не можуть перекачувати кров назад до серця, що призводить до накопичення крові”, – йдеться в матеріалі. 

Левітт додала, що у Трампа не було жодних ознак тромбозу глибоких вен, тобто утворення згустків крові, або артеріальної хвороби, яка може включати в себе закупорку вен.

Синці на одній з рук американського президента можна помітити і на нещодавніх фотографіях, пишуть журналісти. За словами лікаря Трампа, ці сліди “відповідають незначним пошкодженням м’яких тканин від частих рукостискань”.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

Теги:

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com