
Ситуація біля Гуляйполя: росіяни підтягують резерви і руйнують будівлі
Російські загарбники надають великого значення захопленню міста Гуляйполе у Запорізькій області. З цією метою підтягують резерви і намагаються зруйнувати усі будівлі в місті. Про це речник Сил оборони півдня України Владислав Волошин повідомив в етері телемарафону.
Читайте також: В Кремлі повідомили про контакт представників Росії та США: про що домовились
За його словами, найскладнішою ситуація є біля Гуляйполя та на Гуляйпільському напрямку у цілому. Крім того, доволі важка ситуація і на Олександрівському напрямку.
Речник відзначив, що за місто Гуляйполе ведуться запеклі бої. Ворог намагається інфільтруватися, але українські захисники зупиняють і знищують окупантів.
Як відзначив Волошин, за минулу добу загарбники втратили майже 400 осіб живої сили.
“Це один з таких рекордних показників їхніх втрат, але, не зважаючи на це, противник і далі проводить штурмові дії, проводить спроби інфільтрації, намагається завезти в Гуляйполе свої групи закріплення, підтягнути резерви, і навіть з деяких інших напрямків, наприклад з Вербового, знімають звідти свої підрозділи і намагаються завести в Гуляйполе, щоб отримати певні позиції”, – наголосив Волошин.
Він додав, що ситуація доволі складна, бо вчора в самому населеному пункті було близько двох десятків бойових зіткнень.
“Ворог завдає ударів і дронами, і авіацією, застосовуючи керовані авіаційні бомби, і намагається взагалі зруйнувати будь-які будівлі, укріплення, які є в цьому місті. Але наші підрозділи є в Гуляйполі. Є вони і на західних околицях, і в інших місцях Гуляйполя”, – додав речник.
Він підкреслив, що заява російського командування про взяття Гуляйполя під російський контроль не відповідає дійсності.ad
“Якщо росіяни вкидають туди скільки сил та засобів, незважаючи на втрати, які несуть, – вони намагаються захопити цей населений пункт. Це означає, що вони надають дуже велике значення цьому місту, захопленню його, тому що, по-перше, це найбільший населений пункт у цій місцевості, а по-друге, з нього йдуть логістичні шляхи, які ведуть на захід до Запоріжжя, на північ на Дніпропетровщину”, – повідомив Волошин.
Читайте також: Третя світова не за горами: в CNN розповіли, коли може розпочатися глобальний конфлікт
Битва за Гуляйполе
Нагадаємо, що учора російські військові доповіли Путіну про буцімто повну окупацію Мирнограда і Гуляйполя. Після цього російський диктатор заявив, що темпи просування РФ на фронті начебто є настільки швидкими, що у мирних переговорах вже нема сенсу.
Українські аналітики з проекту DeepState наразі фіксують вкрай обмежений контроль російських військ у Мирнограді та Гуляйполі, але відносять обидва міста повністю до “сірої зони”.
Генштаб ЗСУ також заперечує повний контроль РФ над Мирноградом і Гуляйполем. Там запевняють, що у містах тривають бойові дії.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)