Армія РФ перебуває за 2 км від міста Курахове: BILD про “великий прорив” окупантів

16.10.2024, 14:04
166320

Російські війська перебувають за два кілометри від міста Курахове Донецької області. Протягом місяця окупанти здійснили прорив.

Читайте також: Тонни заборонених хімікатів: поліція Іспанії вилучила контрабанду, що прямувала до РФ

Про це заявив експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке.

“Бої поблизу Курахового стають все більш серйозними. Ми бачимо великий прорив, який було тут зроблено. Близько 6-7 км, які (росіяни – Ред.) пройшли за останній місяць. Це дуже вузька смужка, як змія, якою йдуть на Курахове”, – наголосив аналітик.

Зазначається, що всередині вересня Рьопке відвідав прифронтове місто Курахове, де до війни мешкало близько 18 тис. осіб. Тоді  війська РФ стояли приблизно за 8 км на схід.

“На початку жовтня вони здійснили прорив, захопивши селище Острівське та вийшовши до берегів Курахівського водосховища. Тепер вони перебувають лише за 2 км від міста. Незважаючи на великі втрати, збройні сили РФ продовжують наступати”, – наголошують в BILD.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com