Британія таємно передала Україні ще десятки ракет Storm Shadow – Bloomberg

26.11.2024, 13:31
168237

Уряд Великої Британії нещодавно передав Україні ще десятки крилатих ракет Storm Shadow. Це відбулося вперше за прем’єрства Кіра Стармера, який пообіцяв продовжувати підтримувати Київ у війні з Росією.

Читайте також: Троє ухилянтів застрягли у крижаній Тисі: історія “щасливого порятунку” (відео)

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на обізнаних із цим питанням людей.

Постачання Storm Shadow, про які публічно не оголошувалося, відбулися кілька тижнів тому. За словами джерел, вони були замовлені після того, як в України закінчилися ракети великої дальності.

Storm Shadow були надіслані ще до нещодавнього рішення США та Британії дозволити Україні запускати ракети великої дальності по цілях у Росії. Співрозмовники видання відмовилися повідомити, коли саме вони прибули, або назвати точну кількість.

У британському Міноборони журналістам заявили, що “ми не коментуємо оперативні деталі, це буде лише на користь” президенту Росії Володимиру Путіну. Там додали, що підтримка Британією України є “залізною”.

20 листопада на саміті G20 у Бразилії Стармер заявив, що його уряд “подвоює” підтримку України, але відмовився повідомити деталі.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com