
МЗС Росії та Білорусі оприлюднили заяву з вимогою щодо міжнародного статусу України
Голова Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров та його білоруський колега Сергій Алейник оприлюднили спільну заяву, в якій вони висунули вимогу про “повернення України до нейтрального позаблокового статусу.
Читайте також: Батько приніс до лікарні на руках: на Херсонщині внаслідок ворожих обстрілів загинула дитина
Про це повідомляє Еспресо.
У заяві вказується, що країни, які здійснили військову агресію проти України, вимагають від неї, щоб вона “повернулась до нейтрального статусу та відмовилась від нацистського та мілітаристського характеру державної політики”.
Крім того, у заяві вказується, що для припинення війни в Україні кроки до “деескалації нібито повинні зробити США та НАТО.
“Для припинення нинішньої “кризи” в галузі безпеки потрібно, щоб США і НАТО переглянули свій деструктивний курс на нагнітання напруженості, зробили кроки по деескалації та виявили готовність враховувати корінні інтереси Білорусі та Росії”, – заявили міністри.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)