“Остаточна поразка Росії – лише питання часу”: експосол Китаю зробив прогноз щодо війни і потрапив під цензуру

13.05.2022, 08:02
119536

Медіа Китаю, які опублікували новину з висловлюваннями дипломата, потрапили під цензуру і видалили відповідні матеріали. Проте ці дані доступні в архівній версії.

Про це пише Washington Post.

Так, на форумі державної Китайської академії суспільних наук Гао Юйшен зазначив, що дії Росії на полі бою ведуть до поразки, оскільки не підкріплені економічною політикою.

“Щодня війна продовжує дорого коштувати Росії. Мало того, що вона відстає на полі бою, вона також програє економічну, дипломатичну і рекламну кампанію, а це означає, що остаточна поразка Росії ­– лише питання часу“, – заявив експосол Китаю.

Додамо, що Юйшен бачить причини невдач Росії в тому, що після розпаду СРСР вона перебуває в історичному процесі безперервного занепаду. Це продовження занепаду самого Радянського Союзу. Дипломат вважає хибним судження так зване відродження Росії під керівництвом Путіна, якого взагалі не існує.

Колишній посол КНР в Україні також зауважив провал бліцкригу РФ та нездатність оперативно ухвалювати рішення. За його словами, обмежені ресурси Росії не відповідають статусу “військової наддержави” і країна нездатна вести високотехнологічну війну на сотні мільйонів доларів на день. Кожен день затягування війни лягає важким тягарем на російську економіку, вважає Юйшен.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Підписуйтесь також на наш телеграм-канал УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com