
Працівники СБУ затримали терориста, який вчинив вибух на “Новій пошті”
Контррозвідка та слідчі Служби безпеки спільно із Нацполіцією по “гарячих слідах” затримали чоловіка, який 5 червня влаштував вибух на одному з терміналів “Нової пошти” в Оболонському районі Києва. Це призвело до загибелі одного з працівників відділення, ще двоє отримали тілесні ушкодження. Як повідомив пресцентр СБУ, подія сталася вранці під час розвантаження посилок, одна з яких здетонувала.
Читайте також: Ловлять на “живця”: СБУ знаходить колаборантів через подвійних агентів
За даними слідства, відправлення містило осколкові боєприпаси, пересилання яких заборонено, а відправником небезпечної бандеролі був 35-річний уродженець Донеччини, який наразі проживає у Запоріжжі.
Нехтуючи правилами безпеки, він надіслав знайомому з Києва незаконно придбані засоби ураження.
Зазначається, що оперативники СБУ спільно з працівниками Національної поліції затримали фігуранта за місцем проживання у Запорізькій області. Під час невідкладних обшуків правоохоронці виявили у мобільному телефоні затриманого дані про вміст посилки та її відправлення.

Слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Солом’янський районний суд м. Києва обрав фігуранту безальтернативну міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)