Путін пояснив, чому змінив міністра оборони РФ

15.05.2024, 18:32
158730

Президент Росії Володимир Путін представив командувачам військових округів нового міністра оборони країни Андрія Бєлоусова і пояснив причину його призначення на посаду.

Читайте також: На Харківщині сповільнився темп наступу РФ: в ISW назвали цілі ворога

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди.

Коментуючи відставку Шойгу, Путін вказав, що для розбудови російської армії “багато чого ще потрібно зробити, багато речей не були зрозумілі до початку бойових дій ні нам, ні всім тим, хто так чи інакше в світі має справу з будівництвом своїх збройних сил”.

Очільник Кремля нагадав, що Шойгу переходить на іншу роботу, і буде секретарем Ради Безпеки. За словами Путіна, “це конституційний орган, який формується президентом. Його завданням є сприяння главі держави в керівництві всієї силової складової держави”.

“Новим міністром оборони призначено Бєлоусова Андрія Ремовича. Пов’язано це не в останню чергу з тим, що витрати на військову складову зростають“, – пояснив президент РФ.

“Він прекрасно розуміє, що треба зробити для того, щоби економіку всього силового блоку і Міністерства оборони як ключової ланки цього блоку “вписати” в загальну економіку країни. Це надзвичайно важливі речі”, – додав диктатор.

Путін також повідомив, що за його доручення Бєлоусов останнім часом приділяв увагу розробкам подвійного призначення, зокрема розвитку безпілотників.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com