Ще одна європейська країна посилила правила в’їзду для туристів

13.01.2022, 13:03
109124

У Словенії на тлі погіршення ситуації з коронавірусом вводять нові обмеження для туристів.

Читайте також: До Львова завезли отруйні фісташки з Туреччини

Про це повідомляється на сайті уряду.

Уточнюється, що рішення набуло чинності 10 січня 2022 року.  За новими правилами, для іноземців, які хочуть в’їхати  до Словенії і не проходити карантин, треба здати ПЛР-тест, термін дії якого скоротили до 48 годин від взяття аналізу, а термін дії швидкого антиген-тесту скорочується до 24 годин.

Особа, яка не забезпечує жодного з перерахованих документів, направляється на домашній карантин на сім днів . У випадку іноземця він може в’їхати до Словенії і буде відправлений на карантин на сім днів, якщо надасть докази того, що має гарантоване місце для проходження карантину, інакше в’їзд до Словенії не буде дозволеним.

Громадяни, які мають піти на ізоляцію після в’їзду до Словенії, може вийти з неї раніше, якщо на 5 день карантину здадуть ПЛР-тест і отримають негативний результат.  Також скорочено тривалість домашнього карантину з 10 до 7 днів.

Громадським транспортом у країні тепер зможуть користуватися лише особи з документом про вакцинацію, перенесене захворювання або негативним тестом. Носіння маски у транспорті обов’язкове.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com