Які країни Європи не допомагають Україні і чому: пояснення економіста

10.10.2022, 08:03
128904

Український науковець та економіст Роман Шеремета розповів, які країни Європи не надають Україні допомогу.

Читайте також: Кремль зробить винним Шойгу за Кримський міст, щоб захистити Путіна – ISW

Про це експерт сказав у коментарі “24 каналу”.

На думку Шеремети, Угорщина та Німеччина могли б зробити набагато більше для нашої держави та її обороноздатності. А от Австрія взагалі “випала з повістки”.

“Я був у Лугано (очевидно, йдеться про конференцію, що відбулася на початку липня у швейцарському місті Лугано, де українська делегація представила план відновлення та розвитку України. – Ред.) і слухав австрійського депутата, який розповідав, як Австрія допомогла Україні. І знаєте що він сказав? “Ми допомогли тим, що не блокували європейську допомогу для України”, – сказав Шеремета.

За його словами, у цих країнах присутній російський бізнес і потужне російське лобі, а також значний вплив російської пропаганди. Тому, замість того, щоб допомагати Україні, вони “продалися Росії”.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

Теги:

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com