82% українців помітили поліпшення стану доріг за рік – соцопитування “Рейтингу”

21.09.2021, 14:15
101425

Переважна більшість українців (82%) помітили поліпшення стану доріг і збільшення їх ремонту протягом останнього року, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” 10-13 вересня

64% задоволені діяльністю “Укравтодору” в Україні, 29% – протилежної думки. Серед сфер інфраструктури, де останнім часом відбувається модернізація, українці краще оцінили стан доріг.

Читайте також: Каменських у шкіряній сукні показала свою справжню фігуру

Водночас дороги (50%) і залізниця (42%) – інфраструктурні галузі, які, на думку опитаних, потребують найбільшої підтримки держави. По 18% вважають такими галузями пошту і туризм, 13% – річкові порти, 9% – аеропорти.

32% опитаних подорожували Україною з метою туризму. Найпопулярнішими напрямами для подорожей є Карпати (55%) і морські курорти півдня країни (48%), до природних пам’яток подорожували 37%, до цікавих міст України – 26%, до місць історичних подій, битв – 17%.

Згідно з опитуванням, 77% автовласників готові користуватися платними автомагістралями, якщо вони будуть якісними, безпечними та матимуть обмеження швидкості 130 км/год.

Під час опитування методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів було опитано 3 тис. респондентів віком від 18 років і старше у всіх підконтрольних уряду регіонах. Вибірка репрезентативна за віком, статтю й типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 1,8%.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com