Астрологи розповіли, яких чоловіків краще обійти незаміжнім жінкам

1.02.2020, 18:46
61591

Астрологи назвали чоловічі імена, які не підходять для чоловіків. Про це повідомляє інформаційне агенство Вголос.

Читайте також: Фінансовий гороскоп: розповіли, які знаки розбагатіють у 2020 році.

Зірки віщують теорію пошуку своєї “ідеальної” людини в любові за гороскопом сумісності по іменах. Адже не дарма наші предки надавали імені такого великого значення і не дарма існує приказка: “Як корабель назвеш, так він і попливе”… Отож, серед найбільш “небезпечних” чоловічих імен, яких краще обійти незаміжнім жінкам, виявились Артур, Роман, Кирило.

Артур

Артури вперті, запальні та ревниві. На перше місце вони ставлять себе і свою думку.

Що стосується сумісності, то в дружини Артуру підійде жінка, згодна все життя бути на другому плані і поклонятися чоловікові – або ж, навпаки, ще сильніша особистість, ніж Артур, яка продавить і приборкає чоловіка.

Найкраща сумісність з володарками імен: Агнія, Алевтина, Аліна, Алсу, Альбіна, Аріадна, Варвара, Віра, Вероніка, Лідія, Наталя, Ольга, Світлана, Тамара, Уляна, Текле, Яна.

Роман
Роман – це найчастіше чоловік нерішучий. Можна сказати, що він протилежність Артура: він не прийматиме самостійних рішень, переклавши все найважче і складне на тендітні жіночі плечі.

Якщо жінка жадає тягнути всю сім’ю на собі – тоді Роман їй підходить. Але тут варто додати, що крім втечі від сімейних труднощів – Романи ще й можуть зрадити. Про тяготи сімейного життя вони часто люблять поплакатися на грудях коханки. Так, що в супутники вони ідеально впишуться хіба що жорстким бізнес-леді.

Найкраща сумісність з володарками імен: Анна, Валентина, Олена, Клавдія, Любов, Майя, Марія і Софія.

Кирило

Кирило за характером вимогливий егоїст. Більш того, часто вони виростають матусиними синочками. Тому крім способів ужитися з самим Кирилом – доведеться шукати ще й підходи до його мами.

Всі побутові питання Кирило, швидше за все, також перекладе на дружину.

Найкраща сумісність з володарками імен: Алла, Олена, Маргарита, Оксана, Римма і Ельвіра.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування