Більше половини українців вважають владу Зеленського непрофесійною та дилетантською

20.04.2021, 17:05
96267

Понад 57% українців вважають владу президента Володимира Зеленського непрофесійною та дилетантською.

Читайте також: Тищенко влаштував вечірку для дружини в розпал локдауну в Києві (відео)

Про це свідчать результати опитування громадської думки Центру “СОЦИС” (SOCIS) на тему “Два роки президентства Володимира Зеленського. Як народ оцінює владу?”, пишуть Букви.

Так, респондентам поставили запитання: “Як би ви оцінили в цілому нинішню владу президента Володимира Зеленського?”.

У результаті 57,1% респондентів назвали її непрофесійною і дилетантською.

Ще 16,3% опитаних вважають її популістською.

Компетентною владу президента Зеленського назвали лише 12,1% опитаних.

А 14,6% не змогли відповісти на це запитання.

Також з’ясувалося, що в ставленні українців до влади домінують негативні емоції. Зокрема розчарування відчувають 44,8% респондентів, тривогу і страх – 22,1%, ненависть – 5,8%.

Надію зберігають 25,7% опитаних, симпатію – лише 4,1%. І тільки півтора відсотки відчувають гордість.

Загалом негативні емоції щодо нинішньої влади відчувають 72,6% опитаних, а позитивні – 31,3%.

Дослідження проводилося 8 – 12 квітня 2021 року на всій території України, крім тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької та Луганської областей. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв’ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4%.

У Комітеті виборців України (КВУ) проаналізували виконання “стадіонних обіцянок” Володимира Зеленського, які він назвав під час дебатів на НСК “Олімпійський” 19 квітня 2019 року. Так, більшість обіцянок Зеленського не було виконано.

В “Слузі народу” заявляли, що політсила проситиме Володимира Зеленського балотуватися на другий термін. В Офісі президента при цьому повідомили, що питання про балотування Зеленського “взагалі не вирішене”.

Водночас більш ніж половина українців (57,1%) не підтримують ідею висування чинного президента України Володимира Зеленського на другий термін. Про це свідчать результати спільного загальнонаціонального дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) і центром соціологічних досліджень SOCIS з 11 по 16 лютого 2021 року.

42% українців назвали президента України Володимира Зеленського головним розчаруванням 2020 року. Про це свідчать дані опитування соціологічної служби Центру Разумкова.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com