“Динамо” з ганебним рахунком програло “Чеслі” та вилетіло з Ліги Європи

15.03.2019, 08:30
16453

Англійський ФК “Челсі” розгромив “Динамо” з ганебним для українців рахунком 5:0.

Після перемоги вдома з рахунком 3:0, англійські футболісти клубу “Челсі” розбили українську команду “Динамо” і в рідних стінах. 5:0 – і встановили сумний антирекорд програшів динамівського клубу.

Голи забили Жиру, 5, 33, 60, Алонсо, 45+1, Хадсон-Одой, 78, ідеться у репортажі “24спорт

На старті матчу гравцям “Челсі” вдався швидкий гол. Жиру замкнув подачу з кутового й відкрив рахунок у грі. У середині тайму француз відгукнувся на пас Алонсо й подвоїв перевагу гостей. У компенсований час відзначився Алонсо й команди пішли на перерву за рахунку 3:0.

По перерві свої нагоди відзначитися змарнувало “Динамо”. Натомість футболісти “Челсі” були безжальними. Жиру після подачі Вілліана оформив хет-трик.

А завершив побиття “біло-синіх” талановитий Хадсон-Одой, який не залишив шансів Бойку, увірвавшись у штрафний господарів – 5:0.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у Facebook та Telegram