Фіни розробили шрифт, який визначатиме темпи глобального потепління

25.01.2021, 11:22
93568

Фінська газета Helsingin Sanomat і рекламна агенція TBWA\Helsinki створили шрифт Climate Crisis Font, щоб підвищити обізнаність про кліматичну кризу.

Читайте також: Клімат сильно зміниться: учені попередили про небезпеку через глобальне потепління

Товщину літер можна змінювати за шкалою — це показує темпи глобального потепління.

Про це повідомляє Рубрика.

Для розробки шрифту дизайнери взяли реальні дані танення морського льоду в Арктиці з 1979 по 2019 рік, а також прогнозовані показники до 2050 року.

У Фінляндії створили шрифт, товщина літер якого показує темпи глобального потепління У Фінляндії створили шрифт, товщина літер якого показує темпи глобального потепління

На думку дизайнерів, такий шрифт допоможе наочно візуалізувати проблему зміни клімату та глобального потепління, адже, за словами Helsingin Sanomat, люди “налаштовані більше реагувати на загрози, які можна легко помітити”.

“Побачити — значить повірити, [тому] ми хотіли підкріпити розмови про зміну клімату чимось … миттєво зрозумілим”, — сказав Туомас Яескеляйнен, артдиректор Helsingin Sanomat.

Газета Helsingin Sanomat вже використала шрифт у серії статей, присвячених зміні клімату, і має намір використовувати його в майбутніх екологічних проєктах.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування