ФК “Шахтар” здобув першу перемогу сезону в українській Прем’єр-лізі

27.09.2020, 19:41
85210

У неділю, 27 вересня, в 4-му турі української Прем’єр-ліги відбулося донецьке дербі – “Шахтар” у Києві приймав “Олімпік”.

Чемпіон України здобув перемогу з рахунком 2:0, пише УНІАН.

У кінцівці першого тайму “гірники” заробили право пробити пенальті після фолу на Корнієнко. Покарання виконав Алан Патрік, а кіпер гостей Кичак парирував удар бразильця.

На початку другого тайму суперники обмінялися небезпечними моментами, а рефері у двох моментах за участю вінгера “Олімпіка” Беніто не призначив пенальті у ворота “Шахтаря”.

“Гірники” в підсумку змогли дотиснути суперника і забили два голи за дві хвилини. На 65-й Корнієнко віддав пас на Коваленка, а півзахисник завдав прицільного удару в дальній кут. Потім Майкон перехопив м’яч у центрі поля і віддав пас на Мораєса, який переграв воротаря – 2:0.

“Шахтар” перервав серію з двох матчів без перемог у чемпіонаті України та вийшов на третє місце в турнірній таблиці з відставанням від “Динамо” і “Ворскли” на два очки. В активі “Олімпіка” шість очок і сьома позиція.

“Шахтар” – “Олімпік” – 2:0

Голи: Коваленко, 64, Мораєс, 66

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram