“Іран усіляко намагається уникнути подальшого занурення у цей військовий конфлікт”: військовий експер про постачання РФ іранських ракет

8.12.2022, 10:33
132234

Через проблеми з озброєнням Росія знову звернулася до Ірану з проханням надати ударні дрони-камікадзе. Можливо також Кремль домовився й про постачання ракет.

Читайте також: У Білому домі заявили, що США працюють над передачею Україні систем ППО

Щоправда, у цьому сумнівається військовий експерт Михайло Самусь. Про  це він сказав в ефірі ТСН.

“На мою думку, Іран усіляко намагається уникнути подальшого занурення у російсько-український військовий конфлікт. У іранського керівництва вистачає своїх проблем. Зараз їм абсолютно недоречно отримати нові санкції. Стосовно ракет, Іран ретельно думає, чи варто їх постачати Росії. Що стосується “шахедів”, першу партію РФ вже використала.  Зараз говорять, що пішли наступні постачання, але вони не такі масові. В Ірані скоріш за все думають, мовляв, ми домовилися побудувати завод з виробництва дронів-камікадзе, зараз ще трохи вам нагадамо, а як побудуєте цей завод – далі виробляйте самостійно”, – говорить Самусь.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com