Кабмін прийняв доопрацьований проект держбюджету

26.11.2020, 19:55
90147

Кабмін на позачерговому засіданні ввечері в четвер, 26 листопада, прийняв доопрацьований проект Державного бюджету-2021.

Читайте також: Рада незадоволена роботою низки урядовців

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що прийняттю документа передували консультації з народними депутатами, в ході яких було враховано більшість з наданих пропозицій,

“Врахували більшість з наданих пропозицій, виходячи з пріоритетності витрат, наявних можливостей ресурсної частини бюджету і стану національної економіки”, – зазначив Шмигаль.

За його словами, ключовим аспектом є те, що бюджет залишається збалансованим і реалістичним до виконання.

“У наступному році ми очікуємо зростання економіки, що дозволить нам продовжити збільшення витрат на медицину, освіту і оборону”, – підкреслив глава Кабміну.

Він повідомив, що в доопрацьованому проект Держбюджету-2021 доходи передбачені в сумі 1 трлн 92 млрд грн. Витрати – в сумі 1 трлн 328 млрд грн.

“Також знайшли можливість зменшити дефіцит відносно ВВП з 6% до 5,5%. У бюджеті-2020 дефіцит був на рівні 7,5%. Тобто, на 2021 пропонуємо збалансований бюджет, в якому не передбачається збільшення податків для бізнесу і одночасно поліпшується фінансування і соціальної сфери та медицини, і надання підтримки підприємцям, які постраждали від пандемії”, – заявив Шмишаль.

За його словами, цей бюджет залишається бюджетом можливостей для розвитку і для промисловості, і для малого та середнього бізнесу.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування