Канцлер Німеччини зустрінеться з путіним до 23 лютого: чого чекати Україні

5.01.2025, 09:00
170210

Канцлер Німеччини Олаф Шольц може зустрітися з російським диктатором Володимиром Путіним до парламентських виборів 23 лютого. Таку думку висловив речник з питань безпеки головної опозиційної партії Німеччини ХДС Родеріх Кізеветтер.

Читайте також: Трамп хоче залишити для Путіна можливість піти без втрати обличчя – ексрадник президента США

За його словами, потрібно бути готовими “до сюрпризів виборчої кампанії”.

“З’являється все більше ознак того, що канцлер Шольц поїде до Москви або зустрінеться з Путіним до 23 лютого. Для України реалізація намічених планів означає, серед іншого, призупинення дії Паризької хартії на 10-20 років. Показовим буде те, як на все це відреагує українське населення чи наші сусіди”, – наголосив політик.

Кізеветтер зауважив, що зустріч новообраного президента США Дональда Трампа та Путіна запланована на березень, тому “нехай кожен зробить свій власний висновок з цього приводу”.

“Україна не повинна бути об’єктом і жертвою. Росія економічно і соціально по вуха у воді. Однак, Україна, яка знаходиться набагато вище по воді, повинна бути пристосована, а не Росія! Всі переговори і домовленості, які зараз досягаються в цій ситуації, відбуваються за рахунок України і де-факто означають підкорення. Я не хочу бути більш зрозумілим тут. Ми не повинні мовчати і дозволяти так званим “нормандським угодам”, які відбуваються за рахунок України, і не повинні приймати так звані “угоди”. Ми також не повинні приймати так званих “московських зв’язкових” у свої ряди!”, – додав речник опозиційної німецької партії. 

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com