
Київ атакували дрони-камікадзе
Над ранок у понеділок, 17 жовтня, столицю України ворог атакував дронами-камікадзе. У Києві було чутно кілька вибухів, згодом у центрі міста над однією з будівель здійнялися клуби диму.
Читайте також: Українцям розповіли, як убезпечитись від іранських дронів-камікадзе – інструкція
Про це повідомили ТСН.ua очевидці.
Згодом міський голова Києва Віталій Кличко підтвердив вибух у Шевченківському районі – в середмісті столиці.
“Всі служби слідують на місце. Деталі згодом. Повітряна тривога триває. Залишайтеся в укриттях!” – написав він у своєму Telegram-каналі.
На місці “прильоту” почалася пожежа в нежитловій будівлі.
“Працюють пожежні підрозділи. Ушкоджені кілька житлових будинків. Медики – на місці. Інформацію про постраждалих уточнюємо”, – додав Віталій Кличко.
Останнім часом окрім ракетних ударів Росія почала активно застосовувати для атак дрони-камікадзе іранського виробництва. Ними окупанти бʼють по обʼєктах інфраструктури.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)