Київське “Динамо” здобуло перемогу над австрійським клубом у першій грі передсезоння

5.07.2019, 21:15
32010

У рамках передсезонного збору в Австрії 5 липня київське “Динамо” провело товариський матч проти австрійського клубу “Ваккер”. Зустріч завершилася розгромною перемогою киян – 3:0.

“Динамо” вийшло вперед вже на 12-й хвилині матчу – дебютний гол у складі киян після виходу один на один провів Олександр Караваєв.

На 20-й хвилині Беньямін Вербич обіграв суперника і точно пробив у дальній кут. А перед самою перервою Денис Гармаш вдало зіграв на добиванні.

Ця перемога стала для “Динамо” першою в поточному міжсезонні.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram