Майже все Курахове окуповано – DeepState

8.01.2025, 12:02
170386

Майже все місто Курахове на Донеччині окуповано ворогом.

Читайте також: У Мінветеранів почали перевірку через приниження ветерана і повідомили про звільнення замміністерки

Про це в Telegram повідомляє аналітичний проєкт DeepState, який співпрацює і Міністерством оборони України.

За інформацією каналу, станом на кінець доби 6 січня в межах міста Курахове на околицях ТЕС ще була певна кількість спостережних пунктів Сил оборони, але глобально це вже не впливає на контроль над містом.

“Майже все Курахове окуповано ворогом і його утримання силами кількох СПшок – винятково політичне завдання. Місто стало місцем розквартирування і скупчення особового складу для подальших дій ворога на Дачне та південніше. Ба більше, росіяни вже перекидають частину підрозділів на іншу ділянку біля Мирнограда, де очікується нарощення кількості атак ворога”, – йдеться в повідомленні.

Аналітики DeepState зауважують, що контроль над містом дає ворогові багато переваг для розвитку наступальних дій на захід. Перебування ж Сил оборони – лише додаткову складність підрозділам, які в тому районі.

“Стрімка втрата центральної частини дуже важко вплинула на мораль підрозділу, який там, а повідомлення речників про “контроль над містом” ще більше їх деморалізує. Адже подальші дії випливають не з площини реалій поля боя, а з позиції утримати “ту стіну” чи “той город з картоплею”, – підсумували в DeepState.

Офіційного повідомлення про втрату Курахового від Генштабу поки не було.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

    Коментарі (0)

    Додати коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини

    Опитування

    WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com