“Медведчук піде по трупах, щоб домогтися влади”: історія брата політика, від якого відцурався кум Путіна

14.05.2021, 13:08
96906

Очільник політради партії ОПЗЖ Віктор Медведчук відцурався від свого старшого брата, не спілкувався ні з ним, ні з його родиною, і тим паче, не допомагав фінансово.

Читайте також: Суд обрав запобіжний захід Віктору Медведчуку

Про це в ефірі ток-шоу “Право на владу” розповіла ведуча Наталія Мосейчук, пише ТСН.

“Ви ж знаєте, що у Віктора Володимировича два брати. Ми завжди говоримо про молодшого Сергія, а був ще старший брат по матері – Володимир Гулько. Він у 2006 році помер. Він мешкав у селищі Шабо на Одещині. Нам було цікаво, чому припинилися стосунки Віктора Володимировича і його старшого брата. Тому що старший брат не вступив в університет, тому що йому треба було працювати і піднімати двох молодших братів”, – повідомила Мосейчук.

Журналістам вдалося поговорити з Ліною Гулько – вдовою брата, який впав у немилість до свого впливового родича. Жінка розповіла, що Медведчук не спілкувався з ними, ніколи не допомагав фінансово, хоча багато у чому завдячує брату.

“Коли мій чоловік побачив по телебаченню, коли Медведчук подарував священикам 10 “мерседесів” чорних… І ще там було багато різного, що він допомагає і тому, і тому, і тому. А він сидить і плаче: “Дивися, два племінники – у мене син і донька. А він навіть не знає, що вони існують”, – зазначає Ліна Гунько.

За її словами, завдяки її чоловікові, молодші брати Віктор і Сергій змогли отримати освіту.

“Він прийшов з армії – Віктору і Сергію було десь по років дев’ять. Він викормив і вивчив дітей і дав їм освіту. На його гроші діти були вивчені. Мати не працювала. Вітчим мого чоловіка теж був інвалід – він не працював. Була одна людина – старший брат, який утримував всю сім’ю”, – згадує вдова брата Медведчука.

Ліна Гунько стверджує, що кум Путіна ігнорував їхні спроби відновити спілкування, навіть тоді, коли Володимир був при смерті. Жінка запевняє, що йшлося навіть не про гроші, а лише про родинні стосунки.

“Мій чоловік кожної хвилини хотів його бачити. Він навіть у Києві ходив, оббивав пороги. Він навіть був у Верховній Раді, наскільки можна було туди пройти. Він завжди домагався його побачити. Я дзвонила в адміністрацію президента Кучми тоді – мені гарно відповідали, але Медведчук не йшов на спілкування. Я дзвонила і казала, що брат при смерті – мені не потрібні ваші гроші! Передайте йому, що брат помирає”. Помер без нього. Я стояла на колінах і просила його: “Пробач Віктора, пробач!” Але мій чоловік сказав таке: “Медведчук піде по трупах, щоб домогтися влади”. Він відмовився від брата, бо мама переписала таку маленьку хатку, як моя, бо він утримував хазяйство і діток”, – говорить вона.

Жінка досі стоїть у черзі на житло, хоча житлових фондів давно нема.

“Досі я чекаю. Я перша на черзі вже багато років. І першою, мабуть, я залишуся, бо немає фондів. Всі фонди розібрали, як ви знаєте, в Україні. Медведчук із Кучмою тоді робили приватизацію. Собі заводи, а нам – гаражі. У мене гараж був – просто стіни. Це ми з дітьми зробили собі житло. І по документах він у мене гараж так і значиться.  Я багато чого не розумію з його (Медведчука – Ред.) життя. Але я і не живу його життям”, – підсумовує Гунько.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com