Медики назвали напій, який викликає агресію у підлітків

11.09.2020, 22:22
83893

Вчені назвали напій, який здатний викликати у дітей підліткового віку сплески агресії. Вони провели масштабне дослідження серед підлітків від 11 до 13 років і з’ясували, що найчастіше впливає на їхню агресивну поведінку.

Читайте також: На Прикарпатті підліток зарізав дідуся та мало не вбив бабусю поки ті спали (фото)

Як стверджують дослідники з Алабамського університету в Бірмінгемі, солодкі безалкогольні напої здатні стати предиктором агресивної поведінки у підлітків у віці 11-13 років. Результати дослідження були опубліковані в Journal of Adolescent Health.

Солодкі газовані напої, на думку вчених не тільки пробуджують у підлітків агресію, але і призводять до того, що до 16-річного віку вони починають збільшувати їх вживання. А значить, можна говорити про звикання.

Експерти відзначають, що для зниження агресії у поведінці підлітків, потрібно скоротити кількість газованих напоїв. При цьому дослідники не виключають, що зниження кількості таких напоїв може призвести до депресії.

Більш ранні дослідження вже підтверджували взаємозв’язок між агресивністю і психічними проблемами у дітей підліткового віку. Саме серед таких дітей частіше виявлялися випадки підвищеної гіперактивності, депресій та схильності до суїциду.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com