“Місто перетворилось на кладовище”: у Маріуполі на завалах знайшли близько 200 тіл, що розкладаються

24.05.2022, 15:32
120397

У Маріуполі, який майже знищили окупанти держави-терористки Росії, продовжують виявляти тіла загиблих мешканців.

Під час розбирання завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2, що на проспекті Миру, в підвалі знайшли близько 200 тіл загиблих. Усі вони з високим ступенем розкладання. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, місцеві відмовилися збирати і упаковувати тіла загиблих. Своєю чергою, російське МЧС залишило місце робіт.

“Тіла загиблих залишились на місці. Через частково розібрані завали сморід чутно майже у всьому кварталі”, – йдеться у його повідомленні.

Крім того, у місті фактично зупинений процес перепоховання з дворів багатоповерхівок. За словами Андрющенка, одна з причин – запровадження роботи з поховання та ексгумації так званої “державної корпорації “Ритуал” з Донецька. Адже для офіційного безкоштовного перепоховання треба дочекатись черги, самостійно привезти тіло загиблого в морг.

“Треба сказати, що тіло загиблого тільки знайдено, або погодитись на запис відео, де заявник скаже, що вбитий саме українською армією. Через такі умови в імпровізованому моргу біля “Метро” на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів. Місто перетворилось на суцільне кладовище”, – написав Андрющенко.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Підписуйтесь також на наш телеграм-канал УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com