Молодіжна збірна України з футболу перемогла на Чемпіонаті світу

15.06.2019, 22:17
29351

У суботу, 15 червня, молодіжна збірна України у фіналі Чемпіонату світу, який відбувався у Польщі, зуміла перемогти однолітків з Південної Кореї.

Старт поєдинку видався досить важким для українців. На початку матчу сфолив Безкоровайний. Арбітр призначив пенальті, яке впевнено реалізував Лі Канг Ін.

Ближче до завершення першого тайму зусиллями Супряги Україна зрівняла рахунок. На початку другого тайму Супряга оформив дубль та вивів збірну вперед.

На 89-й хвилині Цитаішвілі вирвався до воріт суперника та встановив остаточний рахунок у матчі – 3:1.

Надзвичайно нервова гра завершилася історичною перемогою України. Варто відзначити впевнені дії голкіпера Луніна, який неодноразово рятував наші ворота. Молодіжна збірна вперше в історії тріумфувала на Чемпіонаті світу.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram