На українку в ПриватБанку взяли кредити на 30 тис. грн: жертвою шахраїв може стати будь-хто

2.10.2021, 12:45
102182

Шахраї отримали доступ до чужого акаунту банківського додатка ПриватБанку

Після цього вони збільшили кредитний ліміт з нуля до 15 тис. грн і зняли його. А після в магазині побутової техніки витратили ще 15 тис. кедитних гривень, купивши товар в розстрочку.

Про це чоловік постраждалої клієнтки розповів на спеціалізованому форумі “Мінфін”. Спочатку шахраї “скинули” фінансовий номер і замість справжнього встановили свій контакт. Потім вони отримали доступ і до кредитного ліміту, і до можливості отримувати інші борги в мікрофінансових організаціях, оформляти розстрочки.

Читайте також: Україна з жовтня остаточно переходить на електронні лікарняні: як їх отримати

“По карті було піднято кредитний ліміт з “0” до 15000 грн і практично повністю в цей же день, пізно вночі, знятий готівкою трьома частинами. Спробували зайти в Приват24 через мобільну версію. У відповідь отримали черговий подарунок, такого фінансового номера в банку не існує”, – розповідає клієнт.

Він запевняє, що карта зберігалася в “надійному місці”, нікому її номер не передавали. “Сподіваюся, що служба безпеки банку дасть привід змінити мою думку і проведе свою роботу разом з співробітниками поліції, що увінчається реальним результатом з покаранням винних і”нагородженням” борговим пресом тих, хто його створив”, – підсумував він.

Як не стати жертвою обману:

нікому не передавати номер своєї картки;

встановити ліміти по карті;

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

Теги:

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com