
Нафтогаз уклав грантову угоду з Європейським банком на 44,6 млн євро
“Укрнафта”, що входить до Групи “Нафтогаз”, підписала грантову угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку на 44,6 млн євро.
Читайте також: Світовий банк виділить Україні 3,4 млрд $ в обмін на впровадження реформ
Про це повідомив голова правління “Нафтогазу” Сергій Корецький.
Він наголосив, що ці кошти дозволять пришвидшити реалізацію проєктів розподіленої генерації для підтримки енергосистеми в умовах російських ударів по енергетиці.
“Грант у 44,6 млн євро доповнить залучене раніше кредитне фінансування ЄБРР на 80 млн євро та дасть змогу оперативніше виконати заплановані роботи. Загальна потужність нових обʼєктів генерації складе 62 МВт. Це, своєю чергою, посилить енергосистему в умовах дефіциту генеруючих потужностей, що виник через російські атаки на енергетичну інфраструктуру”, – наголосив Корецький.
Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook
Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

























Коментарі (0)