Нардепка Безугла вийшла з партії “Слуга народу”

7.02.2024, 07:31
153809

Народна депутатка Мар’яна Безугла вийшла з партії “Слуга народу”. Відповідну заяву задовольнила голова партії Олена Шуляк.

Читайте також: Рада підтримала подовження дії воєнного стану в Україні

Про це Безугла повідомила у  Facebook 6 лютого.

“Голова партії Олена Шуляк задовольнила мою заяву на вихід з партії “Слуга народу”, – написала депутатка.

Безугла додала, що була членом Політичної ради партії, головою комітету національної безпеки та оборони в Політраді, членом Політичної ради Київського осередку, а також відповідала за весь Оболонський район та, зокрема, за офіс партії на Оболоні.

“В партії не відбувається майже нічого, всі самі по собі, і як голова Олена Шуляк не полірувала би картинку, ділу то не допоможе. Бо це – пускати конфеті в обличчя, прикриваючи пустоту… Все ж вважаю, “Слуга Народу” – не жахлива партія. Тут працює багато нормальних менеджерів, серед партійців сотні цікавих людей. Можна було б багато чого розвинути. І Шуляк не безнадійна. Але патрія зараз існує за інерцією і без бажання керівництва розвиватися. Це відчувають і люди в регіонах, що не сприяє позитивній динаміці”, – написала вона.

На думку Безуглої, в Україні партії, які проходять до парламенту, – це завжди разові лідерські проєкти, прокладки.

“Потім обставини змінюються, прокладки перефарбовують під тих же самих лідерів / спонсорів в іншому стилі, і полуфабрикат переживає ще один політичний цикл… Тимошенко, Янукович, Порошенко, Яценюк, Садовий, Зеленський, Вакарчук…”, – зазначила вона.

Депутатка повідомила, що попри те, що покидає партію Володимира Зеленського, продовжить його підтримувати.

“Зі свого боку буду і далі докладати зусиль, аби правди і свідомого ставало більше. Президента підтримую”, – написала Безугла.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com