“Навіть якщо покається”: Джонсон заявив про неможливість нормалізації відносин світової спільноти з Путіним

12.05.2022, 17:32
119512

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон не бачить ознак, як можна нормалізувати відносини із російським президентом Володимиром Путіним після того, як він напав на Україну та чинить геноцид щодо українців.

Читайте також: Три дні катували, а потім повели на розстріл: чоловік на Чернігівщині розповів, як він вибрався з могили

Він наголосив, що відновлення міжнародних відносини неможливе, навіть якщо російський диктатор покається.

Про це прем’єр Британії повідомив в інтерв’ю LBC Radio.

“Покаяння буде дуже важким для Володимира Путіна зараз… я вважаю, немає нічого неможливого, але я просто не можу зрозуміти на все життя, як ми можемо нормалізувати стосунки із Путіним зараз”, – відповів Джонсон журналістам, які запитали, чи можна вітати Путіна на світовій арені, якщо він покається.

Британський прем’єр зазначив, що світ може припуститися помилки повторити 2014 рік, коли Росія захопила Крим, якщо нормалізує дипломатичні відносини з Путіним.

“Світ в основному сказав, що це жахливо. Ми засуджуємо це, ми не приймаємо – і ми це зробили. І ми ввели санкції. Але водночас ми почали говорити з ним, як рухатися далі. І Путін в основному використав це як спосіб провернути ніж в Україні. Тож якби українці зараз уклали будь-яку угоду з Путіним, ризик був би в тому, що він зробив би точно те ж саме, і вони це знають. Тому коротка відповідь – ні. Жодної нормалізації, і Велика Британія дуже чітко це знає” – підкреслив Джонсон.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Підписуйтесь також на наш телеграм-канал УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com