Названо склад збірної України на стартовий етап Кубка світу з біатлону

19.11.2019, 13:50
52975

Тренерський штаб збірної України з біатлону оголосив склад команди на перший етап Кубка світу. Про це повідомляє Isport.

Чоловіча збірна представлена в складі: Артем Прима, Дмитро Підручний, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко, Антон Дудченко, Тарас Лесюк. У жінок візьмуть участь Віта Семеренко, Валя Семеренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Дар’я Блашко. Варто відзначити, що етап Кубка світу пропустить Олена Підгрушна.

Стартовий етап Кубка світу відбудеться в шведському Естерсунді з 30 листопада по 8 грудня.

У минулому сезоні жіноча команда посіла сьоме місце в загальному заліку.  Чоловіки фінішували на 10-й позиції. В індивідуальному заліку кращим серед чоловіків став Підручний, який зайняв 18−е місце. У жінок найкращою стала Меркушина 35−е місце.

Читайте головні новини України та світу на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram