Необхідно зменшити вдвічі ставки податків на прифронтових територіях, – Артур Палатний

1.07.2022, 17:01
123099

Щоб врятувати бізнес на звільнених і прифронтових територіях потрібні податкові преференції та пільгове кредитування. Про це заявив керівник волонтерського штабу «Українська команда» на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: НАТО збільшило свій кордон з Росією на 1287 кілометрів: Байден про “натовізацію” Фінляндії

«Врятувати бізнес прифронтових територій. Ми щодня бачимо зруйновані і знищені росіянами підприємства. Але багато бізнесів на звільнених і прифронтових територіях продовжують працювати. Держава має терміново їх підтримати. І робити це потрібно прямо зараз. Інакше частина України перетвориться на економічно депресивні регіони. Зараз головне завдання – не допустити нерівномірності у розвитку західної частини країни, куди зараз активно евакують підприємства, та східної, південної і північної, де ворог під боком і постійні обстріли. Потрібна комплексна і цільова програма відновлення і розвитку підприємств на звільнених територіях. В першу чергу – податкові преференції і пільгове кредитування», – написав Палатний.

Керівник волонтерського штабу зазначив, що пропонує дати доступні пільгові кредити від держави та пріоритетне розширення урядової програми «Доступні кредити 5-7-9%» для підприємств прифронтових регіонів; зменшити єдиний податок на зарплату вдвічі; не оподатковувати прибуток протягом повоєнного відновлення регіонів; запровадити державну страхову програму ризиків втрат.

Палатний переконаний, що потрібно на рівні держави шукати інвесторів для відновлення звільнених та прифронтових територій.

«І звісно ж, необхідна активна робота уряду над пошуком грантів для відновлення зруйнованих територій. Чернігів, Суми, Харків, Миколаїв та інші міста мають стати прикладами новітнього «українського відродження», а не пам’ятками дикунських обстрілів російських військових», – підсумував він.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com