Озброєння Росії вистачить ще на 2 роки війни – експерт

4.02.2024, 18:00
153665

Росія може піти на якісь переговори щодо завершення війни проти України тільки за однієї умови – спустошення складів із військовою технікою. Орієнтовні терміни використання всього наявного на цих складах озброєння становлять два роки.

Читайте також: Розхвалена російська система ППО не може протистояти звичайним дронам – експерт

Таку оцінку дав в ефірі телеканалу FREEДОМ військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко. Він додав, що Москва не заспокоїться, поки не захопить території, на які поклала око.

“Але навіть після цього Росія не заспокоїться, якщо в неї будуть відповідні сили. А щоб були ці сили, їй потрібна можливість перепочинку, можливість зменшувати ведення бойових дій. Завдяки цьому РФ буде збільшувати виробництво і накопичувати техніку”, – додав Коваленко.

Він пояснив, що йдеться не виробництво нової техніки, а про відновлення старих зразків. Наразі в окупантів немає можливості повністю укомплектувати нею підрозділи.

“Понад 90% техніки росіян – це відновлення радянської спадщини. Зараз армія РФ змушена вести бойові дії з урахуванням дефіциту цієї техніки, який викликаний недосконалістю військово-промислового комплексу забезпечувати угруповання чисельністю 470 тисяч особового складу штатною комплектацією. У них просто немає можливості видавати стільки техніки, щоб усі підрозділи були на 100% укомплектовані, а техніка, зі свого боку, яку вони відновлюють, її кількість на складах і центрах зберігання зменшується”, – сказав Коваленко.

На думку експерта, РФ може спробувати піти на якісь перемовини тільки тоді, коли буде повністю спустошена чи виснажена. Орієнтовні терміни вичерпання техніки на складах становлять місяці.

“Якщо ж вона не піде на ці переговори, але не зможе утримувати ті території, які захопила, і буде змушена без будь-яких переговорних процесів і з тяжчими наслідками, просто крок за кроком, відступати. На жаль, орієнтовні терміни завершення повного спустошення складів – це приблизно два роки”, – резюмував експерт.

Читайте головні новини України та світу на нашій сторінці у Facebook

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com