Після купання в Азовському морі діти потрапляють до лікарні

26.06.2018, 12:43
3162

У Маріуполі діти з отруєнням потрапляють у лікарню після купання в морі.

“Ми прийшли з моря, і у моєї дитини почалася блювота. Причому запах був, як у тухлої риби. Пізніше піднялася температура, і нам довелося викликати “швидку”, таким чином ми і опинилися тут”, – розповідає Оксана, мама маленької пацієнтки інфекційного відділення, передає Газета. ЮА, посилаючись на 0629.

Ще одна жінка стверджує, що її дитина купалася в Азовському морі, але в селищі Юр’ївка, і теж має отруєння.

“Благополучно оздоровила дитину на Азовському узбережжі, поїхали “оздоровлюватися” в інфекційне відділення. Начебто, справа звичайна – може, з’їли щось не те, але насторожує той факт, що з шістьох чоловік у палаті п’ятеро приїхали після моря. Ситуація в сусідніх палатах – аналогічна. Місць вже не вистачає, по 7 осіб за день надходить. І всі після “оздоровлення”. Хочеться поставити резонне запитання: “Що ж в море скинули?” Якщо правда про прорив міського колектора, то чому тиша і море відкрите?” – обурилася мама.

За ранок неділі, 24 червня, до відділення госпіталізували 7 пацієнтів. Як зазначила лікар дитячого інфекційного відділення Анастасія Шестакова, сказати точно, чи було це отруєння морською водою чи ні, поки вона не може. У той же час підтвердила, що в основному надходять пацієнти, у яких спостерігається блювота. Це може бути характерно при отруєнні водою.

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com