Порошенко обізвав чоловіка, який спитав його про корупцію, “москальським провокатором”(відео)

29.01.2019, 22:28
9627

Під час візиту в Черкаси в рамках свого “томос-туру” президент жорстко відповів громадянину, який запитав його про боротьбу з корупцією, назвавши його “москальським провокатором”. Відео з цієї події виклав у Facebook місцевий підприємець Олег Лисак.

Читайте також: Чим запам’ятався Петро Порошенко як народний депутат

На записі чоловік на зустрічі з питає у Порошенка, коли гарант почне боротися з корупцією в державі: “Петро Олексійович, скажіть, а коли з корупцією будете боротися?”.

Порошенко, витримавши паузу, в цей ачс присутні спробували зупинити чоловіка, а потім порадив йому “сходити в церкву”.
“У мене прохання до вас. Сходіть до церкви і поставте свічку, тому що ви невіруюча людина. Господь Вас попустить”, – сказав Порошенко.

Відповідаючи чоловік, який назвався громадським діячем, сптав, коли “з питань корупції” можна потрапити до президента на прийом. Тут хтось з натовпу сказав чоловіку перейти на українську мову, а Порошенко заявив: “Бачите, прислали людину, яка навіть українську мову не вивчила. Вони всі такі, москальські провокатори, вони нас тут зараз намагаються розколоти”.

Чоловік не розгубився, зазначивши, що він такий же українець, як і президент, просто не хоче жити в корумпованій країні, проте він відвернувся від нього і традиційно “подякував” всім присутнім за те, що вони прийшли “помолитися за Україну”.

Помилка в тексті? CTRL+ ENTER

  Коментарі (0)

  Додати коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Останні новини

  Опитування

  Як Ви ставитесь до можливого скасування мораторію на продаж землі?

  Переглянути результати

  Завантаження ... Завантаження ...